Register
|
Login
ΑΡΧΙΚΗ
SPORTSTATS
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΡΕΚΟΡ A1
ΡΕΚΟΡ Α2
ΡΕΚΟΡ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΡΕΚΟΡ Α1
ΡΕΚΟΡ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
SUMMER LEAGUE
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΑΡΧΕΙΟ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
2022-2023
2018-2019
ΑΡΧΕΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
X
ΑΡΧΙΚΗ
SPORTSTATS
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΡΕΚΟΡ A1
ΡΕΚΟΡ Α2
ΡΕΚΟΡ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΡΕΚΟΡ Α1
ΡΕΚΟΡ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
SUMMER LEAGUE
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΑΡΧΕΙΟ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
2022-2023
2018-2019
ΑΡΧΕΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΑΡΧΙΚΗ
SPORTSTATS
-
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΡΕΚΟΡ A1
ΡΕΚΟΡ Α2
ΡΕΚΟΡ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
+
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΡΕΚΟΡ Α1
ΡΕΚΟΡ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
+
SUMMER LEAGUE
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΑΡΧΕΙΟ
+
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
2022-2023
2018-2019
+
ΑΡΧΕΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
Ρεκόρ: Πρωτάθλημα Ε.Κ.Α. "Νίκος Γκάλης" Α1 Κατηγορία Πρωτάθλημα καθημερινών
Πόντοι / Συνολικά
Δίποντα / Συνολικά
Τρίποντα / Συνολικά
Βολές / Συνολικά
Εντός πεδιάς / Συνολικά
Φάουλ Υπέρ / Συνολικά
Αμυντικά Ριμπάουντς / Συνολικά
Επιθετικά Ριμπάουντς / Συνολικά
Ριμπάουντς / Συνολικά
Ασίστ / Συνολικά
Κλεψίματα / Συνολικά
Κοψίματα / Συνολικά
Λάθη / Συνολικά
Αξιολόγηση / Συνολικά
Ασίστ
1.
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
08/01/2024 / ΕΛ.ΣΤΑΤ. - Ο.Λ.Π. COSCO
13
2.
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13/02/2024 / ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - Ο.Λ.Π. COSCO
11
3.
ΠΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20/11/2023 / ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
10
4.
ΤΣΙΛΑΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
19/03/2024 / LASKARIDIS MARITIME - Ο.Λ.Π. COSCO
10
5.
ΦΟΥΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
24/01/2024 / Σ.Ε.Τ.Π. - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 50+
10
6.
ΔΑΛΜΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24/10/2023 / Ο.Λ.Π. COSCO - ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
10
7.
ΑΒΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
07/11/2023 / ΕΛ.ΣΤΑΤ. - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 50+
9
8.
ΛΑΣΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
28/11/2023 / ΜΗΧΜΕ 1 - ΥΓΕΙΑ
9
9.
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
30/01/2024 / Σ.Ε.Τ.Π. - ΥΓΕΙΑ
9
10.
ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13/02/2024 / Σ.Ε.Τ.Π. - ΕΛ.ΣΤΑΤ.
9
11.
ΔΕΚΑΒΑΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
14/02/2024 / ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 50+ - LASKARIDIS MARITIME
9
12.
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
05/03/2024 / Ο.Λ.Π. COSCO - ΕΛ.ΣΤΑΤ.
9
13.
ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
25/10/2023 / ΥΓΕΙΑ - ΕΛ.ΣΤΑΤ.
8
14.
ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27/11/2023 / ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΕΛ.ΣΤΑΤ.
8
15.
ΖΕΡΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21/11/2023 / ΕΛ.ΣΤΑΤ. - Σ.Ε.Τ.Π.
8
Ασίστ
16.
ΣΙΑΠΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
09/04/2024 / Ο.Λ.Π. COSCO - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 50+
7
17.
ΔΑΚΟΥΤΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
05/03/2024 / Ο.Λ.Π. COSCO - ΕΛ.ΣΤΑΤ.
7
18.
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
06/12/2023 / Ο.Λ.Π. COSCO - Σ.Ε.Τ.Π.
7
19.
ΜΟΥΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
31/10/2023 / LASKARIDIS MARITIME - ΥΓΕΙΑ
7
20.
ΣΑΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
08/01/2024 / ΕΛ.ΣΤΑΤ. - Ο.Λ.Π. COSCO
7
21.
ΠΑΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
16/04/2024 / ΜΗΧΜΕ 1 - Ο.Λ.Π. COSCO
7
22.
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
05/02/2024 / ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW
7
23.
ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
15/11/2023 / ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 50+ - ΜΗΧΜΕ 1
6
24.
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13/02/2024 / ΜΑΝΙΑΤΗΣ BMW - Ο.Λ.Π. COSCO
6
25.
ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
15/04/2024 / ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΕΛ.ΣΤΑΤ.
6
26.
ΚΑΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23/04/2024 / ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΥΓΕΙΑ
6
27.
ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24/01/2024 / Σ.Ε.Τ.Π. - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 50+
6
28.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
21/11/2023 / LASKARIDIS MARITIME - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 50+
6
29.
ΚΟΛΙΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21/11/2023 / LASKARIDIS MARITIME - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 50+
6
30.
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
06/02/2024 / ΜΗΧΜΕ 1 - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ 50+
6