Register
|
Login
ΑΡΧΙΚΗ
SPORTSTATS
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΡΕΚΟΡ A1
ΡΕΚΟΡ Α2
ΡΕΚΟΡ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΡΕΚΟΡ Α1
ΡΕΚΟΡ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
SUMMER LEAGUE
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΑΡΧΕΙΟ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
2022-2023
2018-2019
ΑΡΧΕΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
X
ΑΡΧΙΚΗ
SPORTSTATS
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΡΕΚΟΡ A1
ΡΕΚΟΡ Α2
ΡΕΚΟΡ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΡΕΚΟΡ Α1
ΡΕΚΟΡ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
SUMMER LEAGUE
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΑΡΧΕΙΟ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
2022-2023
2018-2019
ΑΡΧΕΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
+
ΑΡΧΙΚΗ
SPORTSTATS
+
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A3
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A3
ΡΕΚΟΡ A1
ΡΕΚΟΡ Α2
ΡΕΚΟΡ A3
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A3
-
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2
ΣΚΟΡΕΡΣ A1
ΣΚΟΡΕΡΣ A2
ΡΕΚΟΡ Α1
ΡΕΚΟΡ A2
ΟΜΑΔΙΚΑ A1
ΟΜΑΔΙΚΑ A2
+
SUMMER LEAGUE
ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
+
ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
ΡΕΚΟΡ
ΑΡΧΕΙΟ
+
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
2022-2023
2018-2019
+
ΑΡΧΕΙΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΣΚΟΡΕΡΣ
Ρεκόρ: Πρωτάθλημα Ε.Κ.Α. "Νίκος Γκάλης" Α2 Κατηγορία Σαββατοκύριακου
1
Πόντοι
1.
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28/01/2024 / Σ.Ε.ΕΑΒ - DIAS
54
2.
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
26/11/2023 / ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ. - MELPO ITALCAFFE
41
3.
ΚΟΛΙΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
03/03/2024 / ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ELNAVI
35
4.
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ
05/11/2023 / MINERVA MARINE - ANIMAL PRINTERS
34
5.
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΛΕΞΗΣ
05/11/2023 / MINERVA MARINE - ANIMAL PRINTERS
34
Αμυντικά Ριμπάουντς
1.
ΤΣΙΣΤΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
03/03/2024 / Σ.Ε.ΕΑΒ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
18
2.
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19/11/2023 / STRANGE BREW - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
15
3.
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
05/11/2023 / ELNAVI - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
15
4.
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΛΕΞΗΣ
07/01/2024 / DIAS - MINERVA MARINE
15
5.
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12/11/2023 / Σ.Ε.ΕΑΒ - STRANGE BREW
15
Επιθετικά Ριμπάουντς
1.
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10/12/2023 / MINERVA MARINE - LIONS / POLIS
14
2.
ΚΑΚΑΒΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17/02/2024 / MELPO ITALCAFFE - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
10
3.
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10/03/2024 / MINERVA MARINE - Σ.Ε.ΕΑΒ
10
4.
ΖΕΡΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26/11/2023 / ELNAVI - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
9
5.
ΤΣΙΣΤΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
14/01/2024 / ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ. - MINERVA MARINE
9
Ριμπάουντς
1.
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10/12/2023 / MINERVA MARINE - LIONS / POLIS
26
2.
ΤΣΙΣΤΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
14/01/2024 / ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ. - MINERVA MARINE
23
3.
ΦΑΝΟΥΡΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
26/11/2023 / Σ.Ε.ΕΑΒ - LIONS / POLIS
23
4.
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19/11/2023 / STRANGE BREW - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
19
5.
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12/11/2023 / Σ.Ε.ΕΑΒ - STRANGE BREW
18
Ασίστ
1.
ΚΩΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
14/01/2024 / LIONS / POLIS - ELNAVI
11
2.
ΜΑΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26/11/2023 / ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ. - MELPO ITALCAFFE
11
3.
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
11/02/2024 / ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
11
4.
ΝΤΟΥΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
12/11/2023 / ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ. - DIAS
10
5.
ΚΟΛΙΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
31/10/2023 / ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - MINERVA MARINE
10
Κλεψιματα
1.
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΛΕΞΗΣ
05/11/2023 / MINERVA MARINE - ANIMAL PRINTERS
7
2.
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18/11/2023 / MELPO ITALCAFFE - Σ.Ε.ΕΑΒ
6
3.
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
02/03/2024 / MELPO ITALCAFFE - ANIMAL PRINTERS
6
4.
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
03/12/2023 / LIONS / POLIS - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
6
5.
ΚΑΚΑΒΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29/10/2023 / STRANGE BREW - MELPO ITALCAFFE
6
Κοψίματα
1.
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
10/03/2024 / MINERVA MARINE - Σ.Ε.ΕΑΒ
4
2.
ΜΠΕΝΕΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
04/02/2024 / ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ANIMAL PRINTERS
4
3.
ΑΚΡΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11/02/2024 / ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
3
4.
ΤΣΙΣΤΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
11/02/2024 / ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
3
5.
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
03/12/2023 / ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - Σ.Ε.ΕΑΒ
3
Οικονομία
1.
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΛΕΞΗΣ
05/11/2023 / MINERVA MARINE - ANIMAL PRINTERS
49
2.
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18/11/2023 / MELPO ITALCAFFE - Σ.Ε.ΕΑΒ
47
3.
ΦΑΝΟΥΡΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
26/11/2023 / Σ.Ε.ΕΑΒ - LIONS / POLIS
43
4.
ΚΟΛΙΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
03/03/2024 / ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ELNAVI
41
5.
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
26/11/2023 / ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ. - MELPO ITALCAFFE
39
Εντός παιδίας
1.
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28/01/2024 / Σ.Ε.ΕΑΒ - DIAS
20
2.
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
26/11/2023 / ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ. - MELPO ITALCAFFE
18
3.
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ
05/11/2023 / MINERVA MARINE - ANIMAL PRINTERS
15
4.
ΦΑΝΟΥΡΙΑΚΗΣ Ε
29/10/2023 / Σ.Ε.ΕΑΒ - ELNAVI
15
5.
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11/02/2024 / ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
15
Δίποντα
1.
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28/01/2024 / Σ.Ε.ΕΑΒ - DIAS
15
2.
ΦΑΝΟΥΡΙΑΚΗΣ Ε
29/10/2023 / Σ.Ε.ΕΑΒ - ELNAVI
15
3.
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ
05/11/2023 / MINERVA MARINE - ANIMAL PRINTERS
14
4.
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
26/11/2023 / ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ. - MELPO ITALCAFFE
14
5.
ΤΣΙΣΤΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
12/11/2023 / ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ. - DIAS
12
Τρίποντα
1.
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΛΕΞΗΣ
05/11/2023 / MINERVA MARINE - ANIMAL PRINTERS
8
2.
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18/11/2023 / MELPO ITALCAFFE - Σ.Ε.ΕΑΒ
7
3.
ΚΟΛΙΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
03/03/2024 / ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ELNAVI
7
4.
ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10/03/2024 / DIAS - STRANGE BREW
5
5.
ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
11/02/2024 / ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
5
Βολές
1.
ΤΣΙΣΤΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
25/02/2024 / ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ. - LIONS / POLIS
12
2.
ΤΑΜΠΙΖΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26/11/2023 / MINERVA MARINE - STRANGE BREW
11
3.
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
05/11/2023 / DIAS - Σ.Ε.ΕΑΒ
10
4.
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12/11/2023 / LIONS / POLIS - MELPO ITALCAFFE
9
5.
ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
05/11/2023 / DIAS - Σ.Ε.ΕΑΒ
9
Λάθη
1.
ΚΥΝΗΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
05/11/2023 / ELNAVI - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ.
10
2.
ΒΑΝΚΙΟΥΣ ΣΟΥΤΑ
25/02/2024 / ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.ΥΔ.ΑΠ. - LIONS / POLIS
9
3.
ΚΩΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
21/01/2024 / DIAS - LIONS / POLIS
8
4.
ΚΟΛΙΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21/01/2024 / MINERVA MARINE - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
8
5.
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ
04/02/2024 / ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ANIMAL PRINTERS
8